ARNAVUTKÖY BOYALIK'DA ARSA (İMARLI İFRAZLI)

| |
Arnavutköy'de gelişime açık ve her bütçeye uygun arsalar Timuroğlu Gayrimenkul'de... Sunay Şimşek yönetimindeki Timuroğlu Gayrimenkul Arnavutköy'deki arsalar konusunda uzmanlaşmış olup yatırım yapmanız için sizlere doğru yolu göstermeye devam etmektedir. Boyalık'ta yapılan yatırımlar her yıl %50 oranında geri dönüş sağlamaktadır. Tüm gözler Arnavutköy'de. Köprü güzergahı, yeni havaalanı projesi, toplu konut projeleri, üniversite projeleri Arnavutköy'e büyük değer katmış bulunmaktadır. Ayrıca yeni ilçe olması sebebiyle de gözde yerler arasındadır.
 Vade yok, banka yok, faiz yok... Arsalarınız ve evlerinizin ekspertiz değerleri yapılır. Arsanıza-evinize eksperiz gönderilir. Takas yapılır. Araç takası, gayrimenkul takası yapılır.
 Arsanızı satmak mı istiyor sunuz? Arsalarınız peşin alınır. Üstelik değerinde alınır, anında paraya çevrilir. Anında satılır. İsteyene taksit, vade yapılır. Kefil yok, senetli satış ile arsa almanın keyfini yaşayın. Banka kredili veya kredisiz satılık arsalar... Hiç peşinatsız satışlar mümkündür.
Her Perşembe Saat 19:30 ile 21:30 arası Ekin TV'de "Sunay Şimşek İle Emin Eller" Programında buluşalım.
ADRES: Doğan Araslı Bulvarı Garanti Bankası ve Postane Bitişiği AKYOL PLAZA Kuzey Kafe Üstü Kat 4 No:10 Esenyurt/İstanbul
WEB: www.timuroglugayrimenkul.com
TELEFON: 02124259999 - 05325779995
E-POSTA: sunay_simsek@hotmail.comPowered by Blogger.